רפידות אכילס
   
| | | | | | | | |
 
למה כדאי להיות גבוה?
גובה הינו מרכיב מכריע בדימוי ובהערכה העצמית אצל כל אחד מאתנו.
גובה משפיע על מצב רוחנו ועל ההחלטות אותן אנו מקבלים ואכן מחקרים תומכים בטענה כי אנשים גבוהים יותר הינם אנשים מצליחים יותר באופן משמעותי.
לאור זאת ניתן לענות בפשטות על השאלה למה כדאי להיות גבוה יותר?
ע"י שלושה פרמטרים פשוטים:
 • - גובה הינו מרכיב חשוב במראה הכללי שלנו, ובחברה הישראלית אנשים גבוהים יותר נחשבים בעלי מראה טוב יותר.
 • - גובה הינו פרמטר חשוב מאוד בהערכה ובדימוי העצמי שלנו ולכן ככל שנהיה גבוהים יותר הביטחון העצמי שלנו יעלה.
 • - המראה והביטחון העצמי שלנו משפיעים על מצב הרוח שלנו ועל קבלת ההחלטות שלנו ולכן סיבה נוספת היא ההצלחה שלנו בחיים, בחיי הזוגיות, בקריירה ובכל תחומי החיים.

 • לכן, רפידות גובה הן פתרון המושלם לבעיית הגבוה ולשיפור המראה, הביטחון העצמי וההצלחה.
  ככמו כן לאורך ההיסטוריה ישנן עדויות לכך שבני אדם ניסו שיטות רבות בכדי לגבוה: ניתוחים מורכבים, קביים, מתיחת עצמות ועוד שיטות רבות... כולם האמינו כי גובה הינו מרכיב חיוני בהצלחה שלהם בחיים.
  לסיכום נאמר בפשטות כי כולנו היינו שמחים להיחשב גבוהים ומהיום זה גם אפשרי בעזרת רפידות גובה של "רפידות אכילס".
איך להיות גבוה יותר?
על השאלה הזו ניסו לענות במשך שנים.
גובה, כפי שפורט במאמר הקודם הינו משאת נפשם של רוב בני האדם. לפעמים ישנם אנשים שינסו שיטות משונות בכדי להוסיף לעצמם עוד גובה: תוספי מזון, מתיחת עצמות, אימונים פיזיים וכו'.
רבים ניסו לענות על השאלה איך להיות גבוה יותר בשימוש באומנות ויצירתיות. ישנן נשים שבעזרת פריטי לבוש מסויימים מצליחות ליצור את הרושם שהן גבוהות יותר כמו בגדים בצבע שחור או פרטי לבוש עם פסים לאורך ועוד שיטות רבות שכל שבוע מנסים למצוא במגזינים, בעיתונים ובתוכניות הטלוויזיה השונות. בקרב הגברים המודעות ל"איך להיות גבוה יותר?" נמוכה, אך עם הזמן מתחילה להתפשט כחלק מהערכים בחברה המודרנית אשר מכתיבים כי גם גברים צריכים לטפח את עצמם ולהיראות טוב. כאמור אחד המרכיבים המרכזיים בהגדרת מראה טוב הינו הגובה.
אז בוא ניגש לעניין ונחפש פתרונות הגבהה. כמו שכבר הבנו שיטות ההגבהה השונות משיטת רפידות גובה מסובכות, עורכות הרבה זמן ולא תמיד בריאות. לכן ניתן לומר בביטחון כי רפידות גובה הן הפתרון היעיל ביותר שקיים היום להוספה של עד 5 ס"מ לגובה, בלי להתאמץ, בלי לגרום נזק ובעלות נמוכה מאוד יחסית לשיטות האחרות. הגבהה ויזואלית נוספת ומשלימה לרפידות גובה כאמור ניתן להשיג ע"י לבישת פרטי לבוש מתאימים, בעלי מאפיינים צרים וארוכים כגון: חולצות פסים לאורך, מכנסיים צמודים באופן יחסי, צבעים שחורים וכד'...
כמו כן ישנן הרבה שיטות פרימיטיביות איך להיות גבוה יותר אך אנו ממליצים עליהן פחות, לנו יש פתרון דיסקרטי ויעיל באמת, רפידות אכילס. תוך שניות ספורות מרגע שתקבלו לידכם את רפידות אכילס תוכלו לגבוה עד 5 ס"מ באופן רשמי ומבלי להשתמש באשליות אופטיות למיניהן.
למה רפידות אכילס/מה היתרון של רפידות אכילס?
 • - רפידות אכילס הינן רפידות העשויות חומר אלסטי, עמיד מאוד בפני בלאי ומצוידות בכריות אוויר ייחודיות המבטיחות נוחות מקסימאלית בעת השימוש.
 • - השימוש ברפידות גובה של אכילס מותאם לכל פעילויות היומיום השונות החל בספורט, בילוי בשעות הפנאי, עבודה וכלה בכנסים ואירועים אישיים. רפידות אכילס הינן פתרון הגבהה יעיל ביותר.
 • - בנוסף לתוספת הגובה, רפידות אכילס נכנסות כמעט לכל נעל ללא צורך בהוצאת הספידה המקורית ממנה או הרחבת השרוכים של הנעל, ובכך משאירה בידכם את האפשרות להוסיפן או להוציאן בכל רגע ופשוט להכניס לתיק.
 • - רפידות אכילס אינן שטוחות לגמרי, הן בעלות עיצוב אשר מותאם בדיוק לכף הרגל שלנו.
 • - רפידות אכילס עברו בדיקת בלאי ושחיקה ונמצאו מתאימות לשימוש ארוך טווח.
- רפידות הגבהה של רפידות אכילס מוצעות בשלושה דגמים שונים:
רפידות הגבהה 5 ס"מ- מיועדות לנעלים עמוקות אשר חלקן האחורי גבוה מספיק כדי לאפשר את הכנסתן לתוך הנעל והכנסת הרגל בנוסף כמובן. רפידות הגבהה אלה נקראות גם מדרסי גובה והן מחולקות לשני חלקים: חלק בסיסי אשר מגביה ב 3.5 ס"מ ותוספת אשר מאפשרת הוספה של עוד 1.5 ס"מ כך שאם יש בידיכם מדרסי גובה 5 ס"מ של רפידות אכילס באפשרותכם לבחור אם להשתמש בהגבהה של 3.5 ס"מ או בהגבהה של 5 ס"מ לנעל שלכם (ע"פ ההתאמה לנעל).
רפידות הגבהה 3 ס"מ- מיועדות לשימוש בכל סוגי הנעליים וללא תלות במידת הנעליים. רפידות הגבהה אלה הן בעצם חצי מדרס אשר אין לו את החלק הקדמי (של האצבעות) ובכך מאפשר להכניסו לנעליים צמודות לרגל וללא שרוכים.
רפידות הגבהה 2 ס"מ- גם רפידות הגבהה אלה הן חצי מדרס ובעצם מתאימות לכל נעל. משתמשים בהן בעיקר בנעליים אלגנטיות נמוכות שלא ניתן להכניס בהן את רפידות הגבהה 3 ס"מ.
נשים לא רואות אותך?!
כל אחד מאיתנו לפחות פעם אחת בחודש האחרון נתקל בבחורה יפהפיה וחשב לעצמו "איך בא לי להתחיל איתה"... ואז אתה מתכנן את צעדיך בקפידה ופתאום אתה מבין שהיא גבוה ממך או שאתם בעלי אותו גובה, ואז אתה מתחרט וחוזר לשגרה, אבל בתוך תוכך אתה שואל אם רק היה לי פתרון הגבהה? אם רק היית יכול להיות גבוה יותר ב-3 ס"מ...
חבר יקר! מהיום אתה יכול לגבוה ב-3 ס"מ או ב- 5 ס"מ בהתאם לצרכיך תוך שניות! רפידות גובה של "רפידות אכילס" הן פתרון הגבהה יעיל מאוד. רפידות גובה אלה, מכל הדגמים של אכילס יוכלו לעזור לך לגבוה תוך שניות. מרגע שתקבל אותן לידיך, גובה כבר פחות יהיה הבעיה שלך. מהיום כאשר תראה בחורה מדהימה בקרבתך לא תחשוש יותר מבעית הגובה. נסה אותנו!
מי היה אכילס???
אכילס הוא דמות במיתולוגיה היוונית, גיבור מלחמת טרויה והאיליאדה של הומרוס, החזק והיפה מבין גיבוריו. אכילס היה בנם של נימפת הים תטיס, ופלאוס, מלך המירמידונים. כשנולד, רצתה אמו של אכילס לעשותו בן אלמוות וטבלה את גופו במי הנהר סטיקס, כך שאלו יגנו על גופו מכל פגע. אולם עקבו של אכילס אותו החזיקה בעת שטבלה אותו אמו לא נטבל במי הנהר ונותר פגיע וללא הגנה. מכאן הביטוי "עקב אכילס" - המסמל נקודת תורפה. על פי אחת הגרסאות של הסיפור, בעת מלחמת טרויה, שאכילס היה מגיבוריה הבולטים, נורה אכילס בעקבו על ידי פאריס בחץ (כנראה מורעל) שהונחה על ידי אפולו, ומת. כך נפל גיבור שנחשב בלתי מנוצח- מפגיעה פשוטה. אירוני לחשוב שאילו היה משתמש אכילס ברפידות גובה של רפידות אכילס, היה ניצל וזוכה לחיים ארוכים ומאושרים יותר.
על עסקים, גובה והצלחה
ממוצע הגובה של הגברים בעשיריה המובילה בדירוג של המגזין "פורבס" הוא 1.80 מ'.
האיש העשיר בתבל וורן באפט מתנשא לגובה 1.78 ס"מ.
האישה החזקה בעולם ע"פ המגזין פורבס מישל אובמה מתנשאת לגובה 1.85 ס"מ.
אלו הם נתונים על קצה המזלג בשביל להמחיש שהקשר בין גובה להצלחה בחיים ובעסקים הוא אינו מקרי. גובה הינו פרמטר חשוב המשפיע על הביטחון העצמי שלנו ולכן הוא מתקשר ישירות עם הצלחה. דמיינו לעצמכם שאתם מגיעים לפגישת עסקים ואתם גבוהים יותר ב-10 ס"מ או נמוכים ב- 10 ס"מ מהאדם אשר איתו אתם נפגשים. בכל אחד מהמקרים תחושו ביטחון רב או חוסר ביטחון (בהתאמה) אל מול אותו אדם אשר איתו אתם נפגשים. כמו כן, אנו מבינים כי גובה משפיע לא מעט, אבל איך להיות גבוה יותר? זו שאלה שהתשובה עליה ע"פ רוב מסובכת ומורכבת. אז תנו לנו להפתיע אתכם! התשובה פשוטה מאוד, פתרון הגבהה אידיאלי נמצא ממש באתר זה! רפידות אכילס מספקות לך הגבהה של עד 5 ס"מ ומאפשרות לך להגיע לפגישות עסקים עם יתרון קל על הסובבים אותך, יתרון קטן שמשפיע המון. רפידות גובה או מדרסי גובה של אכילס בנוסף נוחות מאוד ומאפשרות לך להשתמש בהן בכל סוגי הנעליים. לכל פגישה חשובה בחיים אנו מתארגנים היטב בכדי להיראות טוב ולהרשים את הסובבים אותנו, אז למה את מרכיב הגובה שהוא חשוב להפליא אנו מזניחים?! רפידות גובה של רפידות אכילס יספקו לכם את פתרון ההגבהה המושלם מבלי שתצטרכו לעשות שום שינוי ומבלי לגזול מזמנכם. לפגישה הבאה תגיעו כבר מלמעלה.