רפידות אכילס
   
| | | | | | | | |
 
ערן 25, רמת השרון.
"היי שמי ערן, לפני כשלוש שנים הופתעתי לגלות כי קיים מוצר כמו רפידות הגבהה, בתחילה חשבתי שמדובר בסתם גימיק שלא יעבוד אך לאחר שניסיתי מצאתי כי רפידות הגבהה הן אכן יעילות מאוד. לאחר שימוש של כשנתיים (כולל טיול בדרום אמריקה) כאשר לאורך כולו השתמשתי ברפידות הגבהה אני יכול לומר לכם בביטחון כי הרפידות האלו שינו לי את החיים לגמרי. מדהים איך 3.5 ס"מ יכולים לגרום לי להרגיש טוב יותר ולהעלות את הביטחון העצמי שלי. זה עזר לי מאוד עם בנות, עזר לי במקומות העבודה שלי וזה הקרין ליתר תחומי העיסוק שלי. לפני כחצי שנה הבחנתי במוצר חדש, רפידות אכילס, ביקשתי למדוד את הרפידות ותאמתי פגישה עם שליח בתל אביב לאחר שמדדתי נדהמתי לגלות כי קיימות בשוק רפידות הגבהה טובות עוד יותר מאלה שהכרתי. רפידות הגבהה של רפידות אכילס אינן רפידות הגבהה רגילות, הן הרבה יותר נוחות ומתאימות לכלל סוגי הנעליים מבלי שאצטרך להשתמש בכל מיני דרכים פיראטיות בכדי ללבוש אותן. אני ממליץ בחום על רפידות הגבהה של "רפידות אכילס"!
 
דורון 24, רמת גן
שלום שמי דורון, הגובה שלי הוא 1.69 מ'. בעודי קצין בצבא בשירות סדיר, נכנס אלי יום אחד, אחד החיילים שלי ושאל אותי: "כמה הייתי מוכן לשלם כדי לגבוה עוד כמה סנטימטרים?". חשבתי מעט ועניתי שהייתי משלם הרבה מאוד בשביל כמה ס"מ בודדים. החייל שלי שלח אותי לאתר אינטרנט ובו מצאתי מדרסי גובה בעלות של 250 ₪. נורא שמחתי ואכן רכשתי אותן. השתמשתי במדרסי גובה אלה שנה שלמה ובסופה הן התבלו. אך הייתי מאוד מרוצה מההרגשה שזה נתן לי ומכל המחמאות על כך שהמראה שלי השתפר מכל עשרות האנשים הסובבים אותי (אף אחד לא ידע שאני נועל מדרסי גובה). בתום השנה החלטתי לרכוש זוג רפידות נוסף וחיפשתי באינטרנט לבסוף מצאתי את מדרסי גובה 5 ס"מ של רפידות אכילס. לאחר מדידה מאוד קצרה נדהמתי לגלות כי את המדרסי גובה שנעלתי אפשר אפילו לשפר עוד יותר ולגרום להן להיות נוחות יותר ועמידות יותר והחלק המדהים הוא שהן עלו לי כמעט חצי מחיר, 149₪ בלבד. ממליץ ביותר!
 
אמיר 19, הרצליה
שלום רב, אני הכרתי לראשונה רפידות גובה באתר רפידות אכילס. התלהבתי מהרעיון והחלטתי לרכוש לי זוג רפידות גובה 5 ס"מ. צלצלתי לעומר- נציג מצוות רפידות אכילס וקיבלתי ייעוץ מעולה, מפורט ומאוד מספק. ההזמנה נשלחה אלי בדואר רשום וקיבלתי את הרפידות גובה לאחר 4 או 5 ימים לדואר שלי בחבילה אטומה שלא ניתן לראות מה יש בתוכה (זה היה חשוב לי בהתחלה). היום אני כבר משתמש בשלושת הדגמים של רפידות גובה של אכילס ומאוד מרוצה. אני יכול להתאים רפידת גובה לכל נעל שיש לי בצורה הטובה ביותר. רציתי לומר תודה על השירות הטוב שאני מקבל, על המהירות וכמובן על איכות הרפידות. כבר המלצתי לכמה מחברי הטובים ורובם מרוצים מאוד מהרפידות גובה של אכילס.