רפידות אכילס
   
| | | | | | | | |
 
שאלה: מה הן רפידות גובה?
תשובה: רפידות גובה זוכות לכינויים רבים- רפידות גובה, רפידות הגבהה, מדרסי גובה, מדרסי הגבהה וכו'... רפידות גובה הינן ספידות שנכנסות לנעליים אשר חלקן האחורי מוגבה בכמה סנטימטרים כך שהן משמשות בעצם כעקב פנימי שלא נראה לעין.
רפידות גובה בדרך כלל מצוידות בכריות אוויר ועשויות מחומר אלסטי אשר אלה מקנים נוחות בזמן ההליכה. אודות למבנה הייחודי של רפידות גובה הן גורמות למשתמש בהן לגבוה עד 5 ס"מ.
שאלה: איך הרפידות יגביהו אותי?
תשובה: רפידות גובה של רפידות אכילס כאמור, הן למעשה מדרסים המשמשים כעקב פנימי בנעל כך ששיא הגובה שלהן נמצא מתחת לעקב הרגל שהוא בעצם משפיע על הגובה שלנו. בעזרת רפידות אכילס ניתן לגבוהה ב-2 ס"מ, 3 ס"מ, 3.5 ס"מ או 5 ס"מ על פי סוג הרפידה שתבחרו לשים בנעל מתוך מגוון רפידות הגובה המוצעות באתר.
שאלה: למי רפידות אכילס מתאימות?
תשובה: לכולם!
רפידות גובה של רפידות אכילס נותנות פתרון מושלם לכל אחד שהיה רוצה להוסיף עוד כמה סנטימטרים לגובה שלו ללא תלות באם הוא נמוך או לא.
בהרבה מצבים היינו שמחים להיות קצת יותר גבוהים מהגובה הטבעי שלנו.
שאלה: כמה סנטימרים רפידות גובה מגביהות??
תשובה: רפידות גובה של רפידות אכילס מחולקות ל-3 סוגים בהתאם לצרכי המשתמש וסוג הנעל: מדרסי גובה 5 ס"מ, רפידות גובה 3 ס"מ ורפידות גובה 2 ס"מ. ההבחנה בין אלו סוגי רפידות כדאי לרכוש מתבצעת כתלות בסוג הנעליים אותן נועל המשתמש והפעילות שאותה הוא מעוניין לבצע איתן.
בנעלי ספורט נהוג להשתמש במדרסי גובה 5 ס"מ.
בנעליים אלגנטיות נהוג להשתמש ברפידות גובה 3 ס"מ או רפידות גובה 2 ס"מ בהתאם לעומק הנעל.
שאלה: האם משקל הגוף יקטין את אפקט ההגבהה של רפידות גובה?
תשובה: כאשר דורכים על הרפידה היא אכן מתכווצת מעט.
כמובן שזה תלוי במשקל הגוף של המשתמש, אך רפידות גובה אינן מאבדות יותר מ 0.5 ס"מ.
גובהה המקורי של רפידת אכילס 3 ס"מ הוא קצת יותר מ 3 ס"מ, כך שלקחנו בחשבון שכאשר דורכים עליה הרפידה מתכווצת מעט (עד 0.5 ס"מ) ולכן היא נקראת רפידת אכילס 3 ס"מ.
שאלה: האם הגבהה של 3 ס"מ היא משמעותית?
תשובה: כן! כן! כן!, ראשית אנו ממליצים לפנות לסרטון ההמחשה בלשונית המדיה, דוגמא נוספת תוכלו לעשות בעצמכם: נסו לעמוד על קצות האצבעות שלכם מול המראה ובתוספת עקב הנעל שהרפידה תהיה בתוכה, שגם הוא מוסיף כמה סנטימטרים בחלק מהנעלים ותמצאו כי תוספת הגובה הזו למראה שלכם אכן מאוד משמעותית. כמו כן, מאוד תופתעו לגלות כמה מחמאות תקבלו על המראה שלכם מבלי שיבינו כי הסיבה לכך היא שגבהתם.
שאלה: האם רפידות גובה נוחות?
תשובה: רפידות גובה של רפידות אכילס הן הרפידות הנוחות ביותר בשוק רפידות הגובה. הן הרפידות היחידות המיוצרות בדרום קוריאה ע"י יצרן איכותי ביותר ובעל סטנדרטים גבוהים מאוד. רפידות הגבהה שלנו עוברות בקרת איכות קפדנית מאוד אשר מבטיחה כי ימצאו במידת הקשיחות המדויקת בכדי שתאפשר נוחות מקסימאלית. כמו כן, רפידות הגובה שלנו מצוידות בכריות אוויר איכותיות המבטיחות בלימת זעזועים ומניעת פגיעה בגב ובמפרקי הרגליים ומעניקות נוחות מקסימאלית בעת ההליכה.
רבים מלקוחותינו משתמשים ברפידות גובה או במדרסי גובה שלנו כפתרון לבעיות ברכיים או לאחר ניתוחים בגיד אכילס.
שאלה: האם השימוש ב רפידות גובה בריא?
תשובה: רפידות גובה אינן פוגעות באופן אורטופדי במשתמש ולעיתים אנו שומעים תגובות מלקוחותינו כי הן אפילו הקלו על כאבי גב ורגליים. כמו כן תוספת הגובה מגבירה את תחושת הביטחון העצמי דבר שגורם למצב רוח מרומם.
שאלה: איך זה ש רפידות גובה לא זזות בנעל בהליכה??
תשובה: רפידות גובה של רפידות אכילס מעוצבות בצורת שיפוע וכאשר ממקמים אותן צמוד לדופן הנעל הן נשארות יציבות ולא זזות בזמן ההליכה. בנוסף, בתחתית הרפידות גובה ישנם חורים המיועדים ליצירת וואקום המקבע את הרפידה למקומה בזמן ההליכה.
שאלה: האם השימוש ב רפידות גובה מגביל אותי בתנועה??
תשובה: רפידות גובה של רפידות אכילס אינן מגבילות בתנועה ומאפשרות לך לקיים את כל הפעילויות שהיית רגיל אליהן כמו: הליכה יומיומית, טיולים, אירועים, ואפילו ניתן להשתמש ברפידות גובה בזמן אימון במכון כושר.
שאלה: מה אורח החיים של רפידות גובה???
תשובה: רפידות גובה של רפידות אכילס עמידות בפני בלאי לתקופה של מספר שנים בשימוש יומיומי.
לאחר שהתבלו מומלץ להחליפן.
שאלה: לאילו נעליים רפידות גובה מתאימות??
תשובה: כל נעל סגורה. ככל שהחלק האחורי של הנעל גבוהה יותר ניתן להכניס רפידה גבוהה יותר מבלי שיבחינו בשימוש בה. יש לשים לב כי קיימים שלושה דגמים של רפידות גובה:
רפידות גובה 5 ס"מ, רפידות גובה 3 ס"מ ו- רפידות גובה 2 ס"מ, להתאמה מושלמת לכל סוגי הנעליים הקיימים..
שאלה: האם ניתן להבחין כאשר מישהו משתמש ברפידות גובה???
תשובה: מבחינה ויזואלית לא ניתן לראות אם מישהו משתמש ברפידות גובה, אך כפי שאתם מדמיינים אנשים יבחינו בשינוי הגובה שלכם. רוב האנשים אינם מניחים כי גבהתם אלא מניחים כי חל שיפור במראה שלכם.
שאלה: האם יש רפידות גובה מתאימות למידה שלי??
תשובה: מדרסי גובה 5 ס"מ של רפידות אכילס מגיעות ב 2 טווחי מידות:
מדרסי גובה 5 ס"מ L- מתאימות למידות נעליים 41-44
מדרסי גובה 5 ס"מ S- מתאימות למידות נעליים 36-40
רפידות גובה 3 ס"מ ו- רפידות גובה 2 ס"מ אינן מוגבלות במידות נעליים ספציפיות מכיוון שהן מולבשות בעקב הרגל ואינן מגיעות לקצה הנעל, מה שמאפשר להכניסן לכל מידות הנעליים הסטנדרטיות: 37-44.
שאלה: האם אפשר למדוד את הרפידות גובה??
תשובה: ניתן לבצע מדידות ולרכוש את הרפידות במזומן/אשראי בחנות שלנו שנמצאת ברחוב ביאליק 49, רמת גן (נעלי טאטי).
שעות פתיחת החנות: א'-ה' 10:30-20:00.
שאלה: כמה רפידות גובה יש באריזה??
תשובה: בכל אריזה יש זוג רפידות גובה (אחת לכל רגל).
שאלה: האם רפידות גובה מתאימות לנשים או רק לגברים??
תשובה: רפידות גובה של רפידות אכילס מתאימות לגברים, נשים ונוער כאחד. כל אחד המעוניין בהגבהה לנעל סגורה יכול להשתמש ברפידות אכילס.